درباره ما

Iran Advanced

تنها شرکتی که نیاز شما به گیاهان با قدرت مغذی بالا و رشد سریع را درک می کند.

اگر شما از کودهای شیمیایی که توسط سایر شرکت ها تولید می شود استفاده می کنید در واقع در حال اتلاف وقت و هزینه و عملکرد خود می باشید.

چرا؟ به این دلیل که محصولات آن ها برای رشد سریع محصولات شما طراحی نشده است.

تنها شخصی که به این موضوع پی برد Straumietie  Michel بود. او با انقلاب هیدروپونیک یا همان رشد و نمو گیاهان در آب های مغذی تبدیل به صاحب مواد مغذی عالی شد که یکی از محبوب ترین برندهای مواد مغذی در بازار است.

محصولات و شرکت ما در مجلات پیشرو مانند Forbes , Playboy , Rosebud برجسته شده است.

ما به همراه تیمی از دانشمندان شبانه روز مشغول کار بر روی مواد مغذی عالی هستیم تا تولید بزرگتر ، خوشمزه تر و محصولات فراوان تر داشته باشیم.

گیاهان در حال رشد دارای نیازهای ویژه ای هستند. از طریق آزمایشات دقیق و مواد مغذی عالی ، ما برای اولین بار به کشف این نیازهای منحصر به فرد پرداختیم.

طراحی محصولات به گونه ای است که دقیقا زمانی که آن ها به چیزی نیاز دارند ما آن را تامین می کنیم.

هیج شرکت دیگری مانند ما به این سختی تلاش نکرد. اکثر شرکت ها با استفاده از آسان ترین و ارزان ترین مواد و فرآیندها کار خود را انجام می دهند حتی ممکن است برای ارتقای محصول هزینه سنگینی را از طریق تحقیق و توسعه متحمل شوند.

مواد مغذی عالی و پیشرفته نقطه مقابل آن ها است. ما با استفاده از بهترین منبع مواد و فرآیندهای تولید، کار را انجام می دهیم این بدین معنی است که این محصولات مغزی تر و قوی تر هستند در نتیجه باعث کار بهتر و هزینه کمتر و تولید با نتایج فوق العاده می شود.

زمانی که شما از مواد مغذی عالی استفاده می کنید محصولات سریع رشد کرده و عملکرد بهتری دارند.

ما به همراه تیمی از دانشمندان به طور مداوم به ارتقاء محصولات و تست و کشف اطلاعات جدید می پردازیم. این کار باعث می شود تا محصولات گیاهی ما دارای کیفیت بالاتری باشند.

با استفاده از مواد مغذی عالی شما به راحتی می توانید به پیکربندی بالا ، کنترل و کیفیت محصولات خود بیندیشید.

امروزه چگونه می توان مواد مغذی عالی را دریافت کرد؟

در یک دهه پیش تاجری تصمیم به انقلاب هیدروپونیک در مواد مغذی گیاهی گرفت.

صاحب شرکت Big Mike Straumieties   بود که در حال حاضر به دنبال گسترش تجربیات در کسب و کار و بازاریابی ، باغبانی و مهندسی است. او شرکت کانادایی سویلس را در سال ۱۹۹۶ تاسیس کرد.

در زندگی شخصی ، او دارای تجربیات فراوانی برای سطح جدیدی از رشد و موفقیت بود. Big Mike با روش هیدروپونیکی در حال رشد به همراه دانش گسترده ای در هر بخش کشاورزی و بازاریابی پا به میدان گذاشت .

او در شجاعت ، قدرت ، تفکر مبتکر بود و نیاز شکوفایی محصولات را با استفاده از روش هیدروپونیکی درک کرد. تولید کنندگان از بازده یکسان سالانه محصولات خسته شده بودند  در نتیجه نیاز به بهبود محصولات بود. Big Mike این کار را انجام داد .

پس از تاسیس شرکت کانادایی سویلس ، او در ابتدا به خرده فروشی و سپس عمده فروشی تجهیزات و مواد مغذی ساخته شده توسط سایر تولید کنندگان پرداخت. پس از آن و بازخورد مشتری های شرکت ، Big Mike و تیم همراهش شروع به تحقیقات گسترده در مورد محصولات فروشی خود کردند و به این نتیجه رسیدند که به طور خاص و با مهندسی درست می توانند مشتری های بیشتری برای محصولات کشاورزی خود داشته باشند.

بنابراین در سال ۱۹۹۸ کارخانه تولیدی Poler Bear تاسیس شد. این شرکت باعث تجهیزات نوآورانه و حرفه ای از قبیل مبدل های حرارتی ، فن ها ، دستگاه دمنده CO2 ، اسپری آب و سیستم های نظارتی شد.

در سال ۱۹۹۹ کارخانه تولیدی Poler Bear تولیدات خود را در میان توزیع کنندگان در سراسر جهان افزایش داد. سیستم های روشنایی ساخته شده توسط تکنولوژی بل از این موارد است. شرکت کانادایی و این شرکت تجهیزات هیدروپونیک صنعتی را رهبری کردند.

مهم ترین مسئله ای که در مورد مواد مغذی عالی برای تولید کنندگان وجود دارد ، کمک به نوآوری و ایجاد محصولات جدید برای جذب مشتریان و نزدیک شدن به رشد و شکوفایی و گوش دادن به مشکلات و پیشرفت نوآوری در کل صنعت می باشد.

ما جزء بزرگترین رویدادهای صنعتی شده ایم.

نزدیکی به مشتریان مهم است. رشد جامعه و رشد صنعت همواره در تولید دخیل است. مواد مغذی عالی و فروش محصولات نه تنها در بازار بلکه در جامعه بین المللی نیز تاثیر دارد.

آخرین جوایز در این لیست متعلق به سرگرم کننده ترین غرفه ها و بهترین ارتباطات در سال ۲۰۱۳ بود.

بزرگترین سنجش محصولات ما زمانی است که تولید کنندگان تمایل خود را برای محصولات ما نشان می دهد. چرا که محصولات دارای مواد مغذی عالی در Spannabis 2013 هدیه شگفت انگیزی برای ما بود دقیقا آنچه که در ذهن داشتیم اتفاق افتاد.

کیفیت بی نظیر محصولات

Big Mike تحقیقات گسترده خود را در زمینه بازاریابی انجام داد و به این نتیجه رسید که کودهای فروخته شده توسط سایر شرکت ها با شکست مواجه شده است پس سعی خود را در به حداکثر رساندن پتانسیل با سود بالا و سطح هیدروپونیک محصولات انجام داد .

او و تیم همراهش کشف کردند که بسیاری از کودهای شیمیایی فاقد سطوح صحیح نسبت به انواع قطعات با کیفیت مفید در گیاهان هیدروپونیک هستند.

پس از دو سال تحقیقات انجام شده توسط این تیم که متشکل از پنج دکتر بود این شرکت پرده برداری بزرگی از خط جدید محصولات طراحی شده برای هیدروپونیک کرد که متفاوت از خاک در حال رشد توسط راه های مختلف  بود.

در حال حاضر این محصولات به فروش می رسد. لوگوی مواد مغذی تجسم یک رویکرد جامع هیدروپونیکی در حال رشد می باشد.

این مواد حاوی ترکیبات اختصاصی از کیفیت های خرد و کلان مواد مغذی ، اسیدهای آمینه و هورمون های گران قیمت ، تنظیم کننده های رشد گیاهی ، ویتامین ها ، آنزیم ها ، مخمر ها ، عصاره آلی ، کربوهیدرات ها ، باکتری های مفید و قارچ ها هستند.

برخی از محصولات کاملا ارگانیک بودند در حالی که سایرین دارای مصنوعات آلی مخلوط بودند. این شرکت با استفاده از ده ها فرمول رشد از جمله Sensi Pro به علاوه برنامه های ویژه میکرو تنظیم ، هفته به هفته فرمولاسیون تنظیم شده را برای برآورد گیاهان و نیازهای در حال رشد در زمان گلدهی و باردهی آورد.

این شرکت پس از انتشار کود تخصصی خود به نام Monkey Juice حداکثر پتانسیل ریشه درخت نارگیل را انجام داد در حالی که سایر کودهای شیمیایی نتوانستند این مشکل را رفع کنند.

ما همچنین با استفاده از کود تولیدی خود باعث فشار بیشتر به ریشه گیاه و شکوفایی آن ها در بالاترین بازده زمانی شدیم.

برای تولید کنندگانی که خوشمزه ترین ، بهترین ، خوش بو ترین محصولات را می خواهند این مواد مغذی باعث افزایش نرخ رشد محصولات شیرین می گردد و طعم و مزه آن ها را بهبود می بخشد.

مواد مغذی عالی برای حمایت بی سابقه و ۱۰۰% تضمینی از محصولات است. تضمین به این معنی که تولید کنندگان می توانند هنگام خرید از تضمین محصولات استفاده کنند و به این ترتیب می توانند بهترین محصول را ارائه دهند.

هیچ کس دیگری مانند ما تضمین محصولات ، آزمایش طرح و تولید هیدروپونیک باغبانی را ارائه نمی دهد.

پیشرفت مداوم گیاه ثابت کرد که مواد مغذی عالی تا حد زیادی باعث افزایش قدرت و سرعت عملکرد می شود.

محصولات ما در حال طراحی برنامه تغذیه خاک ، درمان ریشه ، مواد افزودنی ، مواد نگهدارنده با تلقیح کمپوست ، شکوفایی جوانه و سایر فرمول های تخصصی موثر هستند که به تولید کنندگان کمک می کند تا گیاهان قوی تر پرورش داده که در برابر آفات و بیماری محافظ باشند که مانند طاعونی برای تولید کنندگان است.

تمام محصولات در حال تولید شرکت ها با استفاده از بهترین مواد اولیه کنترل شده  با کیفیت دقیق و تضمین  ۱۰۰% عملکرد مورد حمایت قرار گرفته اند.

محصولات دارای مواد مغذی عالی با سایر محصولات در حال رقابت هستند.

در آزمایشات انجام شده در سال ۲۰۰۳ رشد گیاهانی که دارای مواد مغذی عالی بودند نسبت به سایرین قابل توجه بود این آزمایش یکسان از همان گیاه مادر گرفته شد.

گیاهان دارای مواد مغذی عالی عملکرد قابل ملاحظه ای نسبت به سایر گیاهان داشتند.

محصولات ما توسط هزازان نفر از تولید کنندگان حرفه ای و تازه کار در سراسر جهان تایید شده است. محصولات دارای مواد مغذی به طور مطلوب مورد بررسی قرار گرفت و در مجلات جهانی هیدروپونیک به صورت برجسته مطرح گردید.

رشد بازارهای اینترنتی اغلب باعث هیجانات بی جا و گزارشات نادرست تولید کنندگان شد که در مورد عملکردهای فراتر از تصور و موفقیت های دروغین استفاده از مواد مغذی صحبت می کردند.

مواد مغذی عالی به خرده فروشان و مشتریان آن ها اختصاص داده شد. تقاضا برای مواد مغذی در سراسر جهان از جمله محصولات این شرکت ها در سراسر شمال آمریکا ، استرالیا ، انگلستان ، هلند ، آلمان و اسپانیا وجود دارد.

وب سایت ما به طور مداوم در حال به روز رسانی و دریافت آخرین اطلاعات در زمینه پشتیبانی از مشتری ، اخبار رایگان و سفارش آنلاین می باشد.

ما با استفاده از این وب سایت به روز ترین اطلاعات را در هر نقطه برای بهبود گیاهان شما در دسترس قرار می دهیم.

نظر شما در مورد گذشته ، حال و آینده ما چیست؟

شما می توانید با استفاده از مواد مغذی عالی بهترین رشد گیاهی را در باغ خود داشته باشید.

محصولات ما ارزان تر و بهتر هستند و به رشد بیشتر و بهتر گیاهان شما کمک می کند.

اگر شما رشد بهتر و بیشتری را می خواهید باید از بهترین محصولات استفاده کنید.

مواد مغذی عالی ، تحقیقات جامع ، علمی ثابت شده ، بازده زمانی فوق العاده.

2169
مشتری ثابت
2111
نظریه مثبت
689
پشتیبانی کامل شده
1169
سفارش کامل

مهارت ها :

ریشه سالم 100%
حداکثر رشد 100%
حداکثر گلدهی 100%
طمع عالی 100%